Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged csatolt fájlt...

Miért nem enged csatolt fájlt küldeni?

Figyelt kérdés
Gmailes postafiókom van utóbbi pár hétbe akárhányszor akartam valakinek ugy mailt küldeni, hogy csatoltam hozzá mondjuk egy képet / még csak nem is nagy méretü volt/ visszadobta
2011. aug. 18. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
senki nem fog tudni hasznos választ adni neked erre ,mert másnál nincs ilyen hiba
2011. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak igaza van.

Elég nehéz lenne így látatlanban ezt a problémát megoldani.

Eleve mi az, hogy visszadobja? El sem küldi, vagy elküldi, de jön a mailer-deamontól egy üzenet, hogy nem tudta kézbesíteni?

Mindkét esetben valamivel meg kellene indokolnia a sikertelen küldést, első esetben egy hibaüzenettel, második esetben az érkező üzenetben van leírva a hiba részletezése.

Ja igen, első eset a gmail hibája (amit erősen, nagyon erősen kétlek), második eset a fogadó fél postafiókjának hibája.

2011. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

elküldi de jön vissza egy üzenet hogy nem tudja kézbesíteni

és azt meg nem tudom elképzelni hogy más mailjével van probléma mert ezt több különböző mail címnél vissza dobta

2011. aug. 19. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:

De tudnád másolni, hogy mit írnak abban az e-mailben? Biztos, hogy benne van valami hibakód a fogadó szervertől, hogy miért nem veszi át a levelet.

Amúgy lehet, hogy más címekre írtad, de nem ugyanolyan szolgáltatóhoz? Pl. citromail eléggé hírhedt, hogy folyamatosan problémák vannak vele.

De ha bemásolod a hibaszöveget, akkor talán tudnék segíteni, így látatlanban elég nehéz...

2011. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!