Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebookon megszüntetem...

Ha facebookon megszüntetem valakivel, hogy párkapcsolatban vagyok, akkor az illető kap értesítést róla?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 13:32
 1/9 anonim válasza:
nem
2011. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én le kipróbáltam egyik haverommal és nem kapott semmit
2011. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nem kap
2011. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

tudtommal igen

és ha kap, az am baj? nem kéne megtudnia, h már nem a párod?

személyesen nem közlöd Vele, vagy mi?

2011. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valami biztos lesz, mert szerintem olyan nincs, hogy A ember kapcsolatban B-vel, de B nincs kapcsolatban A-val.
2011. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem kap, te egyedülálló leszel, ő még kapcsolatban, csak nem jelzi már h kivel.
2011. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én azt töröltem, hogy házas, és kiírta az üzenőfalra, szóval mindenki tudott róla.:)

De ha szakítottatok ez miért probléma???

2011. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kap értesítést, ahogy a facebookon semmi negatív dolog után nem kap az ember értesítést. Bejegyzés törlése, like törlése, barátság megszüntetése, letiltást, stb., stb.

Persze az üzenőfaladon megjelenik, hogy új kapcsolati állapotod van, viszont azt akár törölheted is a saját faladra menve a kis X-szel a bejegyzés mellett.

Ahogy írták előttem, az illető kapcsolati állapota nem változik meg, csak nem lesz kiírva, hogy kivel van kapcsolatban.

2011. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bonyolult...ő kért tőlem szünetet még 1 hónapja és azóta hiába kerestem, hogy megbeszéljem vele a dolgokat személyesen is. Se telefont nem vette fel, se msn-en nem írt vissza...20 km-re lakik tőlem sajnos. De benn hagyott magánál párkapcsolatban, viszont én most már kitörlöm, mert 1 hónapja nem hajlandó válaszolni sem, eléggé megalázó...csak nem akarom, hogy lássa, mert kíváncsi vagyok magától mit fog cselekedni. Köszi a válaszokat!
2011. aug. 19. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!