Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptopról lehet adsl internett...

Laptopról lehet adsl internettel és mobilinternettel is netezni?

Figyelt kérdés
Jelenleg számítógépem van és adsl internetem. Jövőhónapba költözünk és én meg lecserélem a gépemet laptopra, és nem tudom milyen netet kötessek be. Ahogy utánaolvastam a mobilnetek korlátozottak, ha túlvan lépve pluszköltség. Azt szeretném tudni hogyha adsl internetet köttetek be és laptopom lesz akkor a laptoppal nem lehet mozogni, fix helyen kell legyen mint most a a gépnek?Arra gondolok hogy házon belül tudom e vinni magammal a laptopot úgy hogy netem is legyen?
2011. aug. 19. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy wifis routert és akkor arra kösd rá az ADSL-tz, az meg szolgáltatja majd a rádiójelet a laptopodnak.
2011. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezt úgy szoktuk csinálni,hogy bejön a házba a net,(mindegy,hogy kábelnet vagy Adsl) és erre rádugunk egy 5 ezer forintos kisgépet,amit routernek hívnak,és innentől a router 30 méteres körzetében ,bárki,bármilyen kütyüvel tud internetezni

teszek valami ábrát is róla

[link]

2011. aug. 20. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:-)
2011. aug. 22. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!