Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a vélemény a pcx.hu és a...

Mi a vélemény a pcx.hu és a pcland.hu webáruházakról? Mennyire megbízhatóak, és segítőkészek?

Figyelt kérdés
számítógépet szeretnénk rendelni, és összerakatni, nem akarunk kontárokba botlani
2011. aug. 21. 10:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Plusz, nagyon sok az elírás - hiányos termékleírások jellemzik a PCX. hu -t! (Megbízhatatlannak tűnik az egész oldal, persze az is lehet, hogy aki a közelében lakik "városban" azzal rugalmasabbak lehetnek)

Egyik helyről sem rendeltem de sokan dicsérik az ipon.hu -t!


U.I: egy dolog biztos a pc-outlet.hu -ról

(CoumputerImperiumról) ne rendelj!

2014. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Borzalmas, már rendeltem korábban többször is,akkor ceruza-akksikat,most a vezetéknélküli egerem rossz lett,s nem igazán foglalkoznak vele.

Nem túl jó a róluk kialakult vélemény, a pénzt beszedik,de ha gond van a termékkel,akkor ajajj.............

2015. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Pcx-ről most jött meg a csomag. Hát ezt azért NE.

Úgy hogy a processzor, Ram, kártya minden stb. egyszerűen be volt baszkodva egy kartondobozba, ami szarrá is gyűrődött. Csoda hogy egyben van! Ezen kívül nincs vele gond.

2015. dec. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én nagyon megjártam a pcx nél vásároltam ott egy videokártyát és a garancia lejárás előtt 1 héttel jeleztem nekik a problémát el is vitték a szervizbe és azt írták nekem hogy nem volt semmi baja a videokártyának

és még így nekem kellet az úti költséget álnom és nem akartak vele foglalkozni le is járt a garancia nem tudtam mit csinálni vele szóval jó nagy parasztok voltak ugrott a videokártyám ami nem volt egy olcsó.

2016. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

bocsánat a kifejezésért, de a pcland egy rakás szar.

rendeltem egy 100.000 ft értékű széket, hamar kihozták és kapcsolattartóak voltak addig, amint cserélni szerettem volna a széket mert igényeimnek nem megfelelő, b*sznak visszaírni, 3 embert kerestem fel tőlük, egyik sem reagál rá, pedig az emailem elolvasták, ugyanis van egy bővítmény a böngészőmben, ami mutatja, hogy olvasták e a levelet.

mielőtt valamelyik okos beírná, hogy nem kötelesek, de igen kötelesek, mert interneten rendelt termék esetén 14 napom van elállni a fizetéstől, és visszakérni az árát, ráadásul én nem is az árát követeltem vissza, hanem szépen megkértem őket, hogy cserléjék ki a széket, és a különbözetet levásárlom.


szóval SZAR.


ipon viszont nagyon korrekt.

2016. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!