Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a 10forinter...

Mi a véleményetek a 10forintert.hu-ról? Nyert itt már valaki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 04:38
 1/8 anonim válasza:

Én egyszer nyertem rajta egy fényképezőt Nikon D5100 digitális fényképezőgépet 3200 Forintért + még bides utalványokat is..


Kifizettem és futárszolgálat két nap múlva hozta is, zsír új a fényképező garival eggyütt.. Nagyon örültem neki :)


Sok szerencsét neked is!

2011. aug. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én figyeltem pár napig, szerintem egy jó nagy átverés!!!

Jó sok pénzedet kidobálhatod, mire valamit "megnyersz" és végül rájössz majd, hogy többszörösébe került a cucc...

2011. aug. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem lehet ezt kijátszani valahogy?

pl licitálunk 5 en egy termékre és mikor mindenki kilépett akkor a másik 4 ember is kilép.. 1 meg viszi..

2011. aug. 22. 08:39
 4/8 anonim ***** válasza:
nem átverés, de ésszel kell, mert a bid drága, így értelemszerűen csak egyre dolgozz.
2011. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Átverés gyanús.
2011. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pj0tr ***** válasza:

Nem átverés! Viszont etikailag nagyon megkérdőjelezhető maga a módszer ugyanis így a termék árát nem az fizeti ki, aki nyert, hanem mindenki aki licitált.

A rendszer lényege, hogy licitálással csökken a termék értéke, azonban a licit pénzbe kerül. Veszel kreditet amiből lehet licitálni (az, hogy mennyi kreditbe kerül egy licit aukciótól függ) és akkor adott mennyiséggel csökken a termék ára.

Aki az utolsót licitálta az nyer és annyiért viszi amennyire lement az ára. A trükk az, hogy ha sokan licitálnak akkor egyvalaki olcsón hozzájuk a termékhez. Az oldalnak többszörös a haszna, mert megkapja azt a kis pénz amennyire lement a termék ára + azt az összeget amennyiért licitáltak az emberek. Ha kevesen licitálnak akkor pedig megkapja a magasabb termékárat + a kevés licitből származó pénz.

A lényeg, hogy az oldal ugyanúgy jól jár mint bármely más oldal, viszont arra buzdít, hogy egymáson élősködjenek az emberek. Mert a sok százezres termékeket amit megveszel 10kért a többi ember fizeti ki!

2011. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pj0tr ***** válasza:
Rosszul írtam, nem fentről megy a licit nyilván, de a többi az igaz :D
2011. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt is robotok licitálnak, ahogy a többi oldalnál, kamu, pénzlehúzás, néha 1-1 ember nyer. Nem éri meg, inkább vaterán kell nézelődni használtan.
2012. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!