Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs internetem. Letörölhette...

Nincs internetem. Letörölhettem valamit, hogy nem lett?

Figyelt kérdés
Másik gépemen programokat törölgettem le, közben neteztem. Amikor az egyik programot töröltem (nem tudom igazából, hogy mire való volt) elment a net, és azóta nincs is. (1-2 hete). Ötletek?
2011. aug. 22. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen interneted volt? Kábeles vagy mobilos eszközös?
2011. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a géped internet kártyájának a drájverjét törölted le. nézd meg hogy milyen netkártyád van és az egyik haverodtól vagy valahonnan töltsetek le hozzá drivert. (nekem is volt már ilyen:))
2011. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne ész nélkül törölgess, hanem előtte nézz utána, hogy mit is csinálsz.
2011. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kábeles. anyu mondta, (tesómnak valami volt a gépén) jön majd a szerelő hozzá, és az enyémet is megnézeti. addig anyum gépét használom. de ez nagyon lassúúúúúúúúúú :((
2011. aug. 22. 13:45
 5/8 A kérdező kommentje:

megpróbáltam megnézni, de nem adott róla ki infót, csak hogy mennyi helyett foglal, meg ilyenek. megpróbáltam a lomtárból kikukázni, de elsüllyedt, és meg se találtam.


am meg 13 vok, szal nem értek az ilyen driverekhez vagy amit a 2. válaszoló írt.

2011. aug. 22. 13:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát elég baj,én 14 vagyok és majdnem egy szinten vagyok egy Mérnök informatikussal.Pascal,Turbo Pascal,CSS(hobbi szinten),C++,ActionScript...
2011. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne egy Windows javító telepítés, én is ezen ügyködöm, nálam egy biztonsági résen belógott fertőzés törölt bele (nincs meg a Paint és a Windows játékok).
2011. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz, már mind1. a szerelőnél van már a gépem, aki megcsinálja. holnap után kapom meg.
2011. aug. 30. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!