Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék csatlakozni...

TLac70 kérdése:

Hogyan tudnék csatlakozni telefonnal a céges WiFi-hez?

Figyelt kérdés
A cégnél az én számítógépem a földszinten van, WiFi Routerrel kapom a net elérést. Az összes többi gép az emeleten. A gépem minden adatához hozzáférek. (Nincs jelszó, stb.) A gond, hogy ha a telefonnal szeretnék csatlakozni, WPA kulcsot kér. Sajna egy külsős informatikusunk van és nem igazán segítőkész a srác. Kérlek segítsetek!
2011. aug. 23. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
a wpa-t nehéz feltörni.milyen operációs rendszer van a te gépeden?
2011. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Win XP
2011. aug. 23. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:

láttam írtál emailt:

xp-n úgy tudom nem lehet megnézni a jelszót!csak win7-re tudok.szerintem adj meg rossz kódot,és mond meg az informatikusnak hogy elfelejtetted.és akkor hátha megadja.

2011. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az van, hogy kérésnél, könyörgésnél tartok... nagy ívben sz...k rám - még egyszer sem kaptam kódot - szűz a rendszer.
2011. aug. 27. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!