Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan internet szolgáltató...

Van olyan internet szolgáltató ami beköti a kertes házba is az optikai internetet?

Figyelt kérdés
Békéscsabán lakok egy kertes házba és jelenleg egy szutyok 5 megás adsl internetem van,és az a kérdésem hogy itt Békéscsabán van-e olyan internetszolgáltató ami optikai netet is add?Sajnos a Digit nem akkarják bekötni,csak tömbházakba
2011. aug. 23. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Beköti a Digi is. A kérdés az az összeg, amit fizetni kell. Akár a bekötésre, akár mint havidíj.
2011. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de maga az utcába sincs behúzva a digi kábel
2011. aug. 23. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Az se gond.

Csak villants nekik egy 8 számjegyű összeget, és már húzzák is ki.

Bekötési díj nélkül?

Nem megoldható...

És nem a te 5 megabited a szutyok, hanem az én 1-em...

G.

2011. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát olyan sokat nem fogok fizetni bekötésért,annyit nem ér az egész,nekem az 5 megabit letöltéssel semmi bajom nincs csak a feltöltéssel mert az 0.10 megabit max és így torrentezni lehetetlen,a telenoros mobilinternetemnél csak a feltöltés 5 megabit a letöltés olyan 16-17 megabit között van amióta hipernetes modemet vettem tőlük,de azon meg hamar lehasználnám a 10GB-ot,éjszaka mondjuk mindig hozzá csapnak +100GB-ot de abba a szobába alszok ahol a gép is van és a gép mellet nehéz aludni olyan hangos ezért nem hagyom bekapcsolva
2011. aug. 23. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!