Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a Badoo? Akik beleptek,...

Mi az a Badoo? Akik beleptek, miert talaljak jonak vagy jobbnak mint mas közössegi oldalt? Ott több ismerösük van, mint iwiwen, facebookon? Melyik korosztaly van föleg fent? 30,40-esek is?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem, ez főként ismerkedésre van kitalálva, ami a legjobban tetszett alapból felismerte a helyet ahol lakom és hozzám közeli lakosokat is bemutatott, így könnyen ismerkedhetsz vele. Szerintem sokkal jobb mint a facebook.
2011. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem tul követelözönek, adatvadasznak tünik. Elöször is "ram talalt", kaptam egy emailt, igy eleve bizalmatlanabb vagyok. Iwiwbe magamtol leptem be, facebookra is, ott nem voltak ilyenek. Allitolag egy Agnes küldött üzenetet (vezeteknev nelkül!), amit csak ugy tudok elolvasni, ha megadom az adataimat (nev, lakcim...stb). Majd egy ujabb üzenet: szeretne elolvasni Agnes üzenetet, mielött töröljük? Es persze csak akkor lehet elolvasni, ha megadom az adatokat!

Ezek szerintem durva pszichikai trükkök, ami eleve visszataszito.

Viszont a pszichikai trükköt sikerült elerni, mert maris erdekel, mi ez es föleg ki az az Agnes...

2011. aug. 25. 10:45
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszt! Ugy latom, igazan tapintatos valaszado...

A keresöbe Badoo-t irva most latom, hogy ez egy facebook-os alkalmazas es randioldal?!, ha ezek igazak...

Tovabbi kerdeseim:

1. Ez hogy lehet, hogy ott ilyesmire nem is kattintottam ra, es ilyeneket küldenek???

2. Ki a fene gondolja, hogy 8.-adik hazassagi evemben, raadasul a ferjelmtöl varandosan eppen ismerkedni akarok???

3. Nö letemre mit akar tölem ez az Agnes??? :))

A keresöben megjelenteket vegigolvasva EGYETLEN pozitiv valaszt sem talaltam a Badoo-rol, viszont meg olyan kerdes is van, hogy hol lehet öket feljelenteni. Egy többször megjelenö hozzaszolas: "Nehogy regisztráljatok!!

Ha egyszer regisztrálsz, utána egyszerűen nem engedi törölni a profilodat!!!!!!

Add tovább!!!!"

2011. aug. 25. 11:15
 4/11 anonim ***** válasza:

"Ez hogy lehet, hogy ott ilyesmire nem is kattintottam ra, es ilyeneket küldenek??? "


Úgy, hogy valamelyik észlény ismerősöd kiadta az email fiókja jelszavát, ahol a te emailed is ott volt.


"Ki a fene gondolja, hogy 8.-adik hazassagi evemben, raadasul a ferjelmtöl varandosan eppen ismerkedni akarok??? "


Nyilván pont azzal vannak elfoglalva, hogy te hány éve vagy házas. Annak küldenek spamet, akinek csak tudnak, nem válogatnak.


"Nö letemre mit akar tölem ez az Agnes??? :)) "


Semmit, csak béna. Esetleg kérdezd meg tőle.

2011. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm valaszodat!


"Esetleg kérdezd meg tőle." - sajnos ehhez be kene lepnem, de jo vicc. :)

2011. aug. 25. 12:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Először is, a Felhasználó tag nevében az automata küldi szét ezeket a Badoo meghívókat. Nem "Ágnes", hanem a Facebook rendszere, és bőven lehet benne trójaiktól kezdve bármi. A Facebook átvette a Hi5 és hasonló "barátkeresők" igen agresszív adathalász és legtöbbször fertőzött módszereit. Állítsd be rá a spamszűrőt úgy, hogy élből és azonnal törölje. Már régen nem vagyok Facebookon, mégis rendszeresen kapok meghívókat Badoo-ra. Én mindig törlöm.
2011. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Facebook-Badoo nagyrészt a tinik homokozója.
2011. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy email-címből nem derül ki a spammernek, hogy nő vagy,

én is kaptam már állítólagos afrikai szépségtől Google-fordítóval írott nagyon egyértelmű spamot. Szabályos tarifákkal együtt! Jót nevettem rajta, én is nő vagyok.

2011. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

Érdekes megállapítás egy oldal hozzászólásaiból:

"ÉN MÁR TÖRÖLTEM MAGAM !

RENDŐRSÉGRE MEGYEK…FELJELENTEM A Badoo t !

EZ FELHÁBORÍTÓ !

Családokat tesznek tönkre…..

Emberek úgy vannak fenn, h nem is tudnak róla……"

2011. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. aug. 25. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!