Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemailnek lehet olyan...

Freemailnek lehet olyan hibája, hogy nem fogadja el a jó jelszót?

Figyelt kérdés
Hibás jelszó vagy felhasználónév! Próbálja a jelszó-emlékeztetőt. -ezt írja, pedig a számítógépemen el van mentve a jelszó és pár órája még tökéletesen működött. Próbáltam úgy is, hogy beírom, úgy is, hogy megnyitom internet explorerrel és mozzilával is ,de csak ezt írja, pedig nem változtattam jelszót!! Caps lock sincs lenyomva... Ez lehet, hogy csak valami hiba? Vagy mi lehet? És leginkább mit tudok tenni ellene? Jelszó emlékeztető nincs kitöltve :S Fontos lenne,mert hivatalos emailt várok, légyszi válaszoljatok! Köszönöm! :)
2011. aug. 25. 13:34
 1/3 anonim válasza:
basszus, velem is pont ez a gáz pedig most nagszükségem lenne a mailomra! valószínüleg vacakol a freemail, pedig eddig a legjobbb email szolgáltatónak hidtem! Hát tévedtem! :( Egyébként nem tom mi lehet a problm, talán idővel helyrejön! :((
2011. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen,most hirtelen sok ilyen kérdés gyűlt össze,én sem tudok belépni,várni kell,később újra próbálni.Szerintem csak a freemail hibája.
2011. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem telón bejön de neten nem
2019. jan. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!