Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb magyar...

Melyik a legjobb magyar torrentes oldal?

Figyelt kérdés
szal melyik a legfalyább magyar tracker?fent vok ezeken:beload, bithumen, microbit, bithorlo és bitzone.Tom h az ncore is elég faja de oda még nem sikerült meghívót szereznem, szal az ncoron kívűl meilyen faja oldalak vannak még?
2011. aug. 25. 15:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
és akérdező azt is kérdezte/kérdezi hogy amikor lesz meghívás akkor lesze valaki olyan kedves h meghív az ncore-ra :)
2011. aug. 25. 17:42
 12/16 anonim ***** válasza:
És melyik a BH?
2011. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

BH a bithumen de ha jó oldalra akartok regisztrálni akkor válasszátok az Nc-t vagy a beload oldalt.Ez a kettő a legjobb.


Onnan tudom hogy mind a 3 említett oldalon fent vagyok, de a bithumen nem akkora nagy szám mint ahogy egyesek állítják a minőségét, amikor nc-ra is ugyanaz kerül fel sőt hamarabb mint bh-ra általába.

Meghívót ne kérjetek.

2011. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Aha, csak a bithorlóban is van "h", úgyhogy nem volt tiszta.

Én egyébként szinte mindig mindent megosztós warez oldalakról töltök, torrrentről csak külföldi reg nélküli oldalakról. Szerintem Magyarországnak nem való a belföldi torrent, túl kicsi hozzá, egyik sem ér sokat. Utána meg seedelni kell, rohadt sok macera. A megosztókról meg letölti az ember és kész. Van olyan, ahonnan gyorsan jön, nekem nem hiányzik a torrrent.

2011. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk a torrenttel nem tudom hol a macera, csak leszedem és kész, észre sem veszem, hogy fut, pedig vagy száz torrent aktív.
2011. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Torrent.Eval
2014. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!