Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SÜRGŐS ÉS FONTOS! Google...

SÜRGŐS ÉS FONTOS! Google Chrome-al és letöltéssel kapcsolatos kérdés! Hogyan tölsek Chrome-al, hogy (lent)?

Figyelt kérdés
Szóval épp töltök egy fáljt le Chrome-al de előtte direkt beállitottam hogy D meghajtóra egy adott mappába mentse el. Erre mindkettőre tölti a fájlt és mikor megint irta a gép h kevés a hely a C meghajtón leállitottam a letöltést és ki is töröltem a letöltések fülből a Chromenál. Erre változatlanul 198 MB hely van a C meghajtón. Nos mit csináljak hogy visszajöjjön az az elment 600 MB és hogy csináljam a letöltést hogy csak a D-re mentse a dolgokat? NAGYON KÖSZÖNÖM VÁLASZOD!!
2011. aug. 26. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Böngészők átka.. mindegyikkel ezvan... Ha már a direkt letöltésre folyamodsz használd a megavideo.com downloaderjét Könnyű, egyszerű, gyors. Ebben az esetben nemsokat tudsz kezdeni...
2011. aug. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak a Chrome letöltések füléből törölted ki, akkor a meghajtódról nem tűnt el a letöltött fájl. Keresd meg és töröld ki. Meg sok mást is takaríts le a C:/-ről, mert 198 MB az qurva kevés.
2011. aug. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!