Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért telik 72 órába a mobilin...

Miért telik 72 órába a mobilinternet aktiválása?

Figyelt kérdés
ma reggel a tablet gépet beállítottam, és azt mondta a szolgáltató 72 óra múlva jön az aktiváló sms. Addig csak nézzem hogy van?
2011. aug. 26. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a vodánál mindig ment mire hazaértem /időnként cserélem, mert nem hűségnyilatkozatos, és az aktuális legolcsóbbat használom/, kb. 1 óra.
2011. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem értem, inviteltől van és mobilnet van beleépítva, kaptam hozzá egy telenoros sim kártyát, azt beletettem elfogadta a pin- kódot, de valamilyen aktiválásra kell várni. Nem tudom mert még csak mobiltelefonunk volt azt rögtön aktiválódik. Most akkor hívjam fel a 1220-at ami a kártyán van?
2011. aug. 26. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Voda boltjában azonnal aktiválták a kártyát, mire kell 72 óra?
2011. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Inviteles vezetékes mellé jár ilyen mobilnet amit kaptunk a táblagéphez és este 7-kor sikeresen aktiválták, végül kb 20 óra alatt, azóta minden oké.
2011. aug. 27. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!