Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudok külső antennát...

Honnan tudok külső antennát venni mobilinternetes modemhez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Na szóval budapesten már van a hipernet (telenor) és látam neten a modem adatait, és rá volt írva a modemre, hogy "-belső antenna"

és hogy "külső antenna"

fel hívtam a telenort, és monták h igen, lehet hozzá csatlakoztatni külső erősítő antennát, de ők nem árusítanak modemhez antennát, és még monta, hogy azt valahonnan máshonnan kell bezerezni? na akkor honnan máshonnan? na szal a lényeg hogy hol tudok kapni ijen antenát a modemhez?


2011. aug. 26. 15:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Nos lehet hogy nem teljesen az internethez kapcsolódik ez a kérdés, de máshova nem tudtam kiírni :D
2011. aug. 26. 15:27
 2/7 A kérdező kommentje:
asszem a modem gyártójának a honlapján kéne szétnéznem, de az angolul van :(
2011. aug. 26. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
A legújabb HOSPOT eszközök már a Wifit és a LAN-t is tudják, mindenféle antenna nélkül. A Vodafone a szolgáltató.
2011. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3806 Hotspot már nemcsak a HSDPA-t, hanem HSUPA-t (szuper sebesség) is tudja.
2011. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó de ez a Hotspot ez egy jelerősítő antenna mobilinternetes modemhez?
2011. aug. 28. 22:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem bármijen antena megteszi, ha ojan külső antenna csatlakozó kábelt veszek, aminek egyik vége a modembe megy, és jó is, a másik meg a akármijen antennába megy és jó is
2011. aug. 28. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:

A Hotspot egy meglehetősen ducira sikerült stickhez hasonlit, antenna pedig nincs hozzá. Ha nem tudja elérni a HSPA hálózatot, átvált HSDPA-ra, vagy Wifire. Mivel ez a szuper szélessáv csak Budapesten elérhető, még nincs nagy jelentősége.

[link]

2011. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!