Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Törölt freemail fiók újraregis...

Törölt freemail fiók újraregisztrálása?

Figyelt kérdés

Töröltem a freemail fiókomat. Sok hasznos dolog nem volt benne, de közben rájöttem, mégis jó, ha van, mert pár helyen ezt az e-mail címem ismerik.


Visszaállítani nem tudtam, ezért gondoltam, készítek egy új fiókot ugyanezzel az azonosítóval, de a freemail nem engedi. Azt írja ki, hogy foglalt azonosító.

Foglalt nem lehet, hisz fél órája töröltem, és nem hiszem, hogy azonnal lecsaptak rá. Arra gondolok, valameddig eltárolja a freemail, és foglaltként jeleníti meg, és esetleg később szabadítja fel. rosszul gondolom? Meddig érdemes erre várni? Szabad lesz valamikor?


2011. aug. 27. 11:19
 1/1 vagyokakilehetek ***** válasza:

biztonsági okokból nem lehet ugyan azt regisztrálni újra.


de nem értem hogy nem lehet megtalálni...

google első helyen adta a találatot.

[link]


itt a megoldás tessék

[link]

idézet belőle...

""

Visszaállítható-e a törölt regisztráció?


Nem, a törlés visszavonhatatlan, a törölt adatok visszaállítása lehetetlen és az email címet nem lehet újra regisztrálni.

""

2011. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!