Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet lementeni faceboo...

Hogyan lehet lementeni facebook üzeneteket gépre?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy hogyan tudnék lementeni üzeneteket facebookról gépre.. Van erre valami lehetőség... esetleg külön program??


Fontos lenne!!


2011. aug. 28. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van egy lehetőség, hogy az összes addigi dolgot lementsd. Én egyszer használtam. Csak kell egy ki idő mire összegyűjtik az adatokat. Nem tudom mennyi az az idő.

Valahogy igy tudod elérni:

Profilom-->Fiok beállítás--> és ott a képernyő közepe fele van egy olyan szöveg (nekem legalább is), hogy Download a copy of your Facebook data.

Lehet h neked magyar. Kattints rá->Start My Archive->My Archive->Kapni fogsz egy e-mailt, amint az archívumod készen áll a letöltésre. Nekem valahogy igy volt most. Remélem tudtam segíteni!

2011. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm gyors válaszod!


Nekem ezzel sajnos csak 1 gondom van.. ahogy látom nem ment le teljesen egy hosszabb üzenetláncot.. (csak az elejét mutatja mindennek)

2011. aug. 28. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudtam. Bocsi. Mikor én lementettem az nem mostanában volt. Még azt hiszem múlt évben. Akkor még máshogy nézett ki az egész. Viszont ha csak 1-2 üzenet kell akkor kijelölheted az egészet és jegyzettömbbe elmented :)
2011. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!