Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon le lehet bukni...

Facebookon le lehet bukni azzal, ha gyakran nézegeted más képeit, üzenőfalát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de tartok attól, hogy van valami védelmi rendszer a facebookban amivel le lehet bukni.


Volt egy lány aki után érdeklődtem, de elutasított. Én nem zaklatom azóta, de napjában többször is ránéztem az adatlapjára, hogy mi van vele, nézegettem a képeket, ha tett fel, ha postolt más üzenőfalára azt is megnéztem. Tudom, hogy nem szép dolog, de ez van. Ment ez már hosszú ideje, de kb. két hete az üzenőfalát látom ugyan, de az új postokat nem, még azt sem, hogy egy közös ismerősünk üzenőfalára szülinapi köszöntést írt. (az ismerős üzenőfalán látom, de az övén nem) Tudom, hogy le lehet tiltani mások elől, hogy ne lássák a postokat, de miért tiltaná le előlem, ha már hónapok óta nem beszéltünk és a facebook elvileg nem mutatja meg, hogy ki nézte meg.


Van rá esély, hogy lebuktam?


2011. aug. 28. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szivecském ha tudod, hogy volt már millió1 ilyen kérdés akkor miért nem olvasod el azokat? Hidd el a tiéd semmivel sem speciálisabb mint azok.
2011. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik, hogy miért ne lehetne nézegetni a profiloldalát. Ott folytatódok, hogy nem write-only módban használod az oldalt...
2011. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A képeknél kimutatja, hogy ki nézte meg. A postoknál, nem.
2012. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!