Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Leptop wifi kapcsolat úgy...

Leptop wifi kapcsolat úgy lája hogy van kapcsolat de a böngészőben semmi, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
a leptop ujra lett telepítve (azelőtt jóvolt minden csak bealssult ..) ujratelapítés után a wifi miden ok megtalálja a routert és be is csatlakozik minden olyan mintha ok lenne és amikor böngészőbe megyek akkor nem lép be az jön ki mintha nem lenne net ... + gondoltam arra hogy a routernek a nete az jó mert másik gép is wifin van rajta és azon jó na visszatérve a mikor nem jön be a böngészőbe semmi beírtam a routernek az ip jét 192.168.2.1 és itt se jött be nem csatlakozott a routerre hogy kérje a jelszót de közben a tálcán azt írja hogy kíváló a jelerőség és hogy csatlakozva .... ilyenkor mi a teendő mi lehet a baj ? válaszokat előre is kössz
2011. aug. 29. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Hogy MIVAN?
2011. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Te hallottál már pl olyanokról, hogy nagy betűvel kezdjük a mondatokat, végükre pontot rakunk, illetve egyes részeit vesszővel tagoljuk?
2011. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyit értek belőle, hogy látszólag megy a wifi, de mégsem tölti be a böngészőbe az oldalakat. Ha ez Mozilla Firefox, akkor előfordulhat, túl gyenge a jel. Mobilnet esetében pl. a GPRS vagy EDGE leglassabb kapcsolattal fordul elő ez. Térerő probléma is lehet.
2011. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Startmenű/Vezérlőpult/Csatlakozás: ott látod a wifit? Be kellene állítani.
2011. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az Internet Explorer , Google Chrome ,Firefox -al néztem sehol se talált semmit.Nem tudom mennyi köze van de feltettem egy smc usb-s (smcwusbs-n3)külső wifit és azzal jó volt csak az a baj hogy a külső wifi-ről ment.
2011. aug. 30. 00:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy ez megzavarta a belső wifit.
2011. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már a külső wifi előtt se volt jó.
2011. aug. 30. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!