Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bírnátok olyan oldalakat...

Bírnátok olyan oldalakat írni, ahol lehet pontokat gyűjteni és ezt beváltani például WoWos Time Cardra?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy nem vagyok tovább hajlandó fizetni a World of Warcraft nevű pc-s játékért, de viszont játszani szeretnék vele. Halottam vannak olyan oldalak ahol lehet pontokat gyűjteni és ezt beváltani Time Cardra. Egy külföldit találtam is, de ott azt írta nem vagyok jogosult a regisztrációra, meg hát igen Amerikából ide leszállítani egy rohadt kártyát az nem érné meg nekik se. Ötletek ?
2011. aug. 30. 10:35
 1/2 anonim válasza:

Persze!


www.newowozz.hu

www.fuggoleszel.hu

www.nemjuttobbeszembe.hu

2011. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem értelmetlen válaszokra voltam kíváncsi megkérek még1x mindenkit, aki nem a témában ír, az ne is írjon.

Aki mégis tudna segíteni annak megköszönöm.

2011. aug. 30. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!