Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám csökkenteni a...

Hogyan tudnám csökkenteni a pingemet? Valami javaslat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a Sampon mikor játszok van hogy 100-as pingem,de van mikor vagy van 400-500 is..Valami javaslat hogy hogyan tudnám csökkenteni?Nem megy a torrent sem,sem az MSN..
2011. szept. 1. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
leírhatnád a netedet
2011. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Wimax Telecom (slovanet)

Letöltés:138kb/s

Feltöltés:17kb/s


Megnéztem egy Ping mutatót ott 90 ms-t mutat..Kell még valami adat a netemről?

2011. szept. 2. 09:50
 3/6 anonim ***** válasza:
magyar szerveren játszol?
2011. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja,már gondoltam arra is hogy a távolság miatt..De mivel egy haverom is Szlovákia-i és neki vagy 40-es pingje van..
2011. szept. 2. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Köztem és Budapest között 15 ms a pingidő.

[link]

Köztem és Haskovo között 50 ,kb. 1000 km-re van tőlem.

[link]

Köztem és egy távoli szegény afrikai ország között is jobb a kapcsolat mint nálad, a ping idő már vetekszik.

[link]

Nem hencegésből írtam, hanem arra utaltam hogy a kiépítetségtől, a hálózati leterheltségtől stb. függ a kapcsolat sebessége ping idő, nem tehet a végfelhasználó semmit.

Legfeljebb szólsz az internetszolgáltatónak, hogy csináljon valamit vagy átmész másik szolgáltatóhoz.

2011. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó lesz,amúgy is ezzel a nettel már rengetek probléma,sokat kell fizetni,korlátolt a letöltési sebesség,és persze van mikor nem is megy..
2011. szept. 9. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!