Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudhatom meg a sajat...

Hogyan tudhatom meg a sajat Wi-Fi-nek a jelszavat?

Figyelt kérdés
nekem van egy laptomom es azzal fogtam az internetet Wi-Fi fel de most lecsereltuk a netunket es aszt mar nem tudom fogni mert le van kodolva mit csinaljak vagy honnan tudhatom a kodot?a tesomnak van egy szamitogepe escsak neki van internet nekem egy latom de azzal nem tudok netezni.
2011. szept. 2. 05:09
 1/5 .schwulbini. válasza:
böngészőbe beírod azt a kódot ami nem jut eszembe :D a Wi-fi-d papírjaiban benne van párszor, beírod, enter, és kijönnek az adatai, ha jól megnézed ott lesz a jelszód is
2011. szept. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

A router vagy modem-router IP címét kell beírni a böngészőbe (azon a gépen ahol van net). Sokféle lehet, a pontos típus alapján nem tudom neked megmondani. Lehet: 192.168.1.1, 192.168.2.1, 192.168.0.1, 192.168.1.254, stb.. Ekkor előjön az eszköz webes beállító felülete, kérni fog egy jelszót ami általában admin, de T-Offline -nál pl. 3play/3play. Szóval ez is gyártó és Internetszolgáltató függő. Ez után a Wireless beállításoknál megtalálod a Wi-Fi jelszavát.

De biztos kaptál kézikönyvet a Wi-Fi -s eszközhöz, ahol minden részletesen le van írva.

2011. szept. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem... Ha a netet cseréltétek le, vagyis más szolgáltatóhoz mentetek, annak semmi köze nincsen ahhoz, hogy a router és a laptop között működik-e wifi. Ha a routert is lecseréltétek, akkor pedig úgyis be kell állítani az újat rendesen, csak utána lehet/érdemes használni.
2011. szept. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
Én amúgy arra is tudok gondolni, hogy a router -t nem konfiguráltak be az új nethez, hanem csak úgy rákötötték a routert, így a router most csak egy sima switch szerepét tölti be.
2011. szept. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elsősorban mien routerrel is van szó? tehát márka és tipus?
2011. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!