Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Android telefonról egyszerre...

Android telefonról egyszerre postolni Facebook site részre, és Twitterre? Mivel?

Figyelt kérdés
Ugyebár a Facebook felhasználóját össze lehet kapcsolni a Twitter alkalmazással egy Twitter fiókkal. De nekem egy olyan honlapom van, aminek egy twitter fiók, és egy Facebook weboldal van regisztrálva, nem felhasználói fiók... És esténként szeretnék zekre egyszerre postolni ugyanazt, amikor úton vagyok, tehát telefonról. Ere tudtok valami megoldást, hogy ne kelljen 2x ugyanazt elküldeni? Mivel FB-n csak júzer regisztrációt lehet összekötni a Twitter alkalmazással, site oldalt nem, így valami Android alkalmazáson gondolkoztam, ami ezt meg tudná oldani. Ha valami módon mégis össze lehetne fb-n kapcsolni a Twitterrel, nekem az is jó, csak egy bárminemű megoldás kéne rá, köszönöm előre is!
2011. szept. 2. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ping.fm , de nincs hivatalos android app. Böngészőből persze meg hibátlanul, vagy facebookon a Twitter app tud még ilyet.
2011. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Böngészőből megy, az oké, az nem is lenne baj, de facebook-on a weblapnak létrehozott profilt nem tudom a twitter alkalmazás segítségével összekapcsolni a twitterrel, ezt csak egy halandó felhasználói fiókkal lehet.


Viszont örök hálám a ping.fm miatt, ez pont erre való, kipróbáltam, működik is, kipróbáltam, pont ilyet akartam!!! :)


Köszi mégegyszer!

2011. szept. 2. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!