Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy pirelli A4201G router-...

Van egy pirelli A4201G router-em csináltam 1 ts3-mas szervert és senki nem tud feljönni mert nem tudom hogy kell beállítani hogy tudjanak kapcsolódni?

Figyelt kérdés
azt hiszem hogy valami portot kell nyitni vagy kikapcsolni a videó alapján amit láttam de konkrétan nem volt leírva. Meg van valami DMZ mód az mi? esetleg azt kell bekapcsolni? ha az megy attól még ugyan olyan lesz a net?
2011. szept. 2. 20:52
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

A ts3 az TeamSpeak 3 akar lenni?

A DMZ (Demilitarizált zóna) dióhéjban annyi, hogy minden portot megnyit egy meghatározott IP címnek.

2011. szept. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Ha TeamSpeak 3 -ról van szó, akkor így kell eljárni:

[link]

2011. szept. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen a team speak 3-ról van szó de szerencsére megoldódott a probléma. Mivel t-home-os vagyok ezért fel kell hívni őket hogy nyissanak egy portott ilyen egyszerű.
2011. szept. 4. 13:58
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Ja, biztos egyszerűbb, ha más dolgozik helyetted. :)

De megoldható 1 perc alatt az eszköz webes felületén keresztül. És még telefonálni sem kell.

2011. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!