Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook kérdéés? Légyszives...

Facebook kérdéés? Légyszives gyors válaszokkat.

Figyelt kérdés

már kb másfél hete nem jön be a facebookom.. minden más honlap bejön... csak ez nem.. voltunk az internet szolgáltatónál is.. ott se tudják mi a baja.. már több böngészőt is töltöttem le.. egyiken se jön be... a proxykat is megnéztem.. a tűzfal be sincs kapcsolva.. :|

mi lehet a baja? :(


2011. szept. 3. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem rakd újra a windows-t, ha nem oldja meg a problémát akkor tölts le egy másik windows-t. lehet valaki letöltött a gépre valami programot, ami meg akadályozza hogy bejöjjön. nekem régebben olyan problémám volt hogy nem tudtam bejelentkezni google-be, mert a windows mappába volt egy olyan fájl amibe bele volt írva egy csomó ip cím, ki kellett törölni és be tudtam lépni.


Ha gondolod akkor segíthetek, adj egy teamviewer id-t meg jelszót, és megnézem. De nem garantálom hogy megcsinálom.

2011. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi :) az se jó :/

újra lessz rakatva, valyon úgy jó lessz? :)

2011. szept. 11. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!