Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakad meg a netem ha...

Miért szakad meg a netem ha megnézek egyes oldalakat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám már körülbelül egy hónapja tart de eléggé felidegesített. Ha felmegyek egyes oldalakra akkor ledob a net. És ameddig próbálja betölteni addig nincs net kapcsolatom. Ha bezárom a lapot hogy ne töltse akkor visszajön. pl. (rtlmost, sg.hu ...)


Ez mitől van? Mozillában és Chromeban is ez a helyzet. Routerről jön be a net. Ipv6 ki van kapcsolva elvileg, mert akkor rosszabb a helyzet, akkor magától le le dobál.


2011. szept. 3. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:

" És ameddig próbálja betölteni addig nincs net kapcsolatom. Ha bezárom a lapot hogy ne töltse akkor visszajön. "


Bocs,de nincs ilyen hiba ,mint amit leírtál .

2011. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

márpedig van :/

rámegyek elkezdi betölteni, félig betölti az oldalt és elmegy a net. utána visszajön és ha még mindig be akarja tölteni az oldalt megint elmegy és amíg le nem állítom vagy be nem zárom nem jön vissza rendesen

2011. szept. 3. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Emiatt:

[link]

Nem trójai, nem féreg, nemzetközi hiba. Cseréld le a böngészőidet a legújabbra (uninstall és letöltés).

2011. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezeket az iráni hackereket becsomagolnám a PERZSA szőnyegekbe és bevágnám az ARAB öbölbe!
2011. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sajnos a hiba még mindig fennáll és nagyon idegesítő
2011. nov. 12. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonló hiba bosszantott hetekig, csak éppen USB hotspottal (mobilnet) kapcsolatban. A szolgáltató szerint nem hálózati (torony) hiba. A védelem ESET SS5 (újságkódos), ott sincs oka, hiszen a tűzfalon az eszköz is engedélyezve van. Aztán váratlanul Scr.Inject B Gen vírus támadás történt, ezt bezárta az ESS a karanténba, megtisztította a Firefoxot. De ettől még megszakadt időnként a net. Végül teljesen legyalultam a Firefox-ot, még a Profilest is. Ez használt, azóta nem szakadozik a netem. Telepítsd a Mozilla Firefox8-at!
2011. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azóta rájöttem hogy ha nincs bedugva a router, csak simán csatlakozom a dsl modemmel nincs ez a hiba
2011. nov. 22. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!