Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on a hírfolyamon...

Facebook-on a hírfolyamon hogy állíthatok?

Figyelt kérdés
Azt hogy tudom beállítani, hogy ha valamit like-olok, kommentálok, kiírok az adatlapomra vagy máséra vagy ilyesmi, az másnak ne jöjjön fel a Kezdőoldalon a hírekben?
2011. szept. 3. 14:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Még mindig érdekelne, úgyhogy ha valaki rátalálna a kérdésre és tudja a választ, légyszi irja meg! :)
2011. okt. 17. 23:00
 2/4 anonim válasza:

ha arra gondolsz amire én akkor csináld így.

rámész annak az illetőnek az adatlapjára akinek nem akarod,hogy megjelenjen a te híred azután a kezdőlap gomb alatt van az h Subscribed. arra katt és csak az a pipa maradjon amit akarsz h lásson a frissítések között. szerintem. csak nem fordítva van :D mármint h te nem látod az ő dolgait.

a lényeg h ez a facebook egyre zavarosabb :D:D:D

2011. okt. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

előző vagyok

én pl elállítottam az előbb azt,h kommentáltam az egyik helyen és azt megjelenítette az adatlapomon.onnan törölni akartam,és az helyett letiltottam az egész szarásgot mert erre kattintottam : Comment activity will no longer appear in the recent activity section of your Wall. Edit Options


ezt visszaállítani pedig úgy lehet ha az adatlapodat görgeted lefelé amig véget nem érnek a posztok aztán ott van h Beállítások szerkesztése! akkor bejön egy kis ablak,na nekem ott volt h Comment activity. na az x-eltem és kész. Profil stroy settings-nél fogsz megtalálni minden ilyet. pl a like-okat is így lehet eltüntetni és onnantól kezdve nem fog megjelenni többé ha lájkolsz. gondolom én! :DDDDDD nekem így világos,ha az adatlapodon nem jelenik meg akk gondolom a hirfolyamokban sem.

2011. okt. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogom próbálni! :) Hátha beválik :D
2011. okt. 29. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!