Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Legolcsóbb internet otthonra?

Legolcsóbb internet otthonra?

Figyelt kérdés

jelenleg középiskolába járok..Anyuék azt mondták nem tudják tovább fizetni a netet (t-online)

ezt megértem mivel drága. egyedül én használom a netet, és mivel olyan helyen lakunk ahol nem sok lehetőség van, ezért talán mobilinternet lenne a legjobb..

milyen jó és megbízható megoldás tudnátok ajánlani ami havi kb 3ezerből megvan?

a zsebpénzemet rááldoznám mert szeretném , de ennél többet sajnos nemtudok kiadni rá..az hogy hipergyors legyen az nem feltétlenül szükséges..


2011. szept. 3. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Telenornál ha aláírsz 2 év hűségidőt, akkor 2600 Ft-ért korlátlanul böngészhetsz és emailezhetsz. Ezen felül 2 Gb-ot adnak egyéb forgalomtípusra (webrádió, YouTube, MSN, Skype, fájl letöltések stb). Ha ezt túllépted, 32 kbit/s-ra lassítják az egyéb forgalomtípus sávszélességét.


3000 Ft-ért még a Vodafonenál van mobilintermet, de ez összesen 2 Gb-ot ad, ebbe minden forgalom beleszámít, a böngészés is. Cserébe azonban nem 32 Kbit/s, hanem 128 Kbit/s a lassítás mértéke. Azaz a forgalom túllépése után négyszer gyorsabb.


De ha faluban laksz, nincs sok lehetőség az internetre, akkor valószínűleg ez sem lesz túl gyors, az EDGE maximum 236 Kbit/s-al megy, de ennél jóval lassabb szokott lenni, olyan 100-150 Kbit/s.


Viszont a hűségidős csomagokkal nem árt óvatosnak lenni, mert ha nincs megfelelő térerő/sávszélesség, akkor lehet, hogy nem tudod majd használni, de úgy is fizetned kell érte.

2011. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb: [link] ugye a mai netekhez képest lassú,de nekem volt már 1 megás netem és azon is lehetett böngészni,360p-s videót nézni a youtbon akadás mentesen,torrentezni.Szóval szerintem ez neked tökéletesen megfelel
2011. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!