Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon, hogy tudnám ezt...

Facebookon, hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben,sok ismerősöm írkált dolgokat az üzenőfalamra.Már unom,hogy kitörölgessem,viszont az ismerőseim közül nem akarom azokat az embereket törölni.Nem lehet valahogy letiltani hogy írkáljanak bizonyos emberek?Persze ha egymód van rá ne olyat írjatok,amivel minden ismerősömet letiltom róla,csak a kiválasztott személyeket szeretném.
2011. szept. 3. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A beallitasoknal meg tudod hatarozni, hogy kinek a beirasait nem akarod latni, es attol a szemelytol nem fogsz latni semmit. Vagy, latni szeretned a sima beirasokat, de nem akarod latni x alkalmazas megjeleneseit - en pl idegrohamot kapok a "kuldj egy szivecsket"-tipusu baromsagoktol. Ugyanott tudod beallitani azt is, ha pl nem akarod, hogy a tanarod lassa a "tegnap lemasoltam az egesz dolgozatot a Juliserol" vagy "utalom XY tanart mert hulye" bejegyzesedet (ki lassa a posztjaidat, ki nem)
2011. szept. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, meg egy: azt is allitsd be, hogy kik irhatnak a te faladra, kik lajkolhatnak vagy irhatnak hozzaszolast.
2011. szept. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de azt elfelejtettem mondani,hogy valamiért az a része ANGOL.
2011. szept. 4. 12:26
 4/4 anonim válasza:

Erre könnyű a válasz.

Azért angol, mert a FACEBOOK ANGOL!

Szerintem nem nehéz megérteni, de ha kell, elmondom bővebben is.

2011. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!