Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha vásárolok skype egyenleget,...

Ha vásárolok skype egyenleget, és Magyarországról skypon keresztül hívom Belgiumban tartózkodó párom mobiltelefonját, akkor ezért a beszélgetésért ő fizet-e?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom, de szerintem célszerű beállítani a skype adatlapodon a tartózkodási országként azt az országot, ahol a párod is tartózkodik.


Szerintem amúgy neki nem kell fizetnie érte, de ezt csak gondolom, nem tudom biztosan.

2011. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak az ő előfizetésétől függ. Európában a bejövő hívások általában ingyenesek, csodálkoznék ha Belgiumban másképp lenne. Ha felhívod itthonról és azért nem kell fizetnie, akkor a skype-ért sem.


Amúgy ha olcsón akarsz telefonálni, akkor a skype az egyik legrosszabb választás. (Belgium=2.3,Belgium - Mobile=27, Belgium - Mobile - Proximus=18.5)


Ha actionvoip-ot használsz akkor Vonalas=0.6, Mobil=10.9

( [link]


Az actionvoip jó, mindig ezt használom. Esetleg még itt megnézheted, hátha van másik szolgáltatónál kedvezőbb ár (de ehhez majd meg kell adnod a számot): [link]

2011. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Európában és világ legtöbb országában mindig a hívó fél fizet, függetlenül hogy mivel, honnan, merre telefonálsz. Vannak kivételek, pl mint a "zöld" számok amelyek Magyarországon ingyenesen hívhatók, illetve pl a segélyhívók amelyet akár egy sim kártya nélküli mobiltelefonnal is fel tudsz hívni.

Érdekesség, hogy például az USA béli AT&T hálózaton a hívott ügyfelet is megterhelik néhány centes kapcsolási díjjal.


Visszatérve rád: a párod hívásakor minden költséget te fogsz fizetni, neki egy euro centjéba sem fog kerülni a hívás. Sok sikert, előre, a szerelem legyőzi a távolságot! :)

2011. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!