Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ma reggel kaptam a freemail-em...

Ma reggel kaptam a freemail-embe zenés dokumentumokat. Körülbelül 3 alkalommal néztem meg őket, de azóta nem tudom megnyitni egyiket sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy-hol töltötték fel, mert van, hogy pl csak 3 órán keresztül lehet letölteni.
2009. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó

Ne haragudj,de ez a válasz,nekem nagyon értelmetlennek tűnik.Én tulajdonképpen,azt szeretném megtudni,hogy hogy lehet aktiválni ezeket a menüpontokat.Ugyanis nekem jelenleg Mozzila Firefox böngészőm van,és az egy listára tölti a dokumentumokat.Nos,ennek a listának a tetején,van 2 olyan menüpont,hogy Megnyitás,és Megjelenítés,nos ezt a két menüpontot nem tudom aktiválni,magyarul,ez a két menüpont szürke,míg a többi fekete,Nos,azt szeretném megoldani,hogy ez a legfelső két menüpont is fekete legyen.Most már érted,hogy mit szeretnék?Nos ezt írd le nekem légyszives.Nagyon Szépen Köszönöm

2009. ápr. 22. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!