Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Töröltem valakinek a gmail...

Töröltem valakinek a gmail postafiókját, mert nagyon sok rosszat tett ellenem. Rájöhet valahonnan, hogy én voltam? IP cím, ilyesmi?

Figyelt kérdés
Nem volt nehéz, mert anno én csináltam ezt az e-mail címet, be tudtam lépni, másodlagos e-mail címmel, de nem gyaníthatja, hogy én voltam, mert nem tudtam az új jelszavát....
2011. szept. 4. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Például, ha ezt a kérdést elolvassa már elég jól fogja tudni..:d
2011. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
gerinctelen dolog...most meg a szemébe mondod hogy micsoda gazember volt aki törölte..
2011. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért aggódsz?

Ha nagyon sok rosszat tett ellened, akkor jobb is ha tudja, hogy te voltál, így legalább elgondolkodhat azon, hogy másképpen kellett volna viselkednie...


Egyébként IP cím alapján nem tudhatja meg, hiszen nincs honnan IP címet szereznie.

Ellenben azt megtehetné, hogy megkérdezi a gmail-eseet, hogy milyen módon törlődött a címe és akkor megtudja, hogy a másodlagos címre (en_vagyok_akivel_rosszat_tettél@gmail.com) ki lett küldve a jelszó és ezután lett törölve a fiókja.

Innen már tudhatja, hogy te vagy a hunyó!


Viszont ha te csináltad a címét, akkor nem hiszem hogy képes lenne ezt egyedül kinyomozni.

Ha téged kér meg, hogy deritsd ki neki, hogy hova tünt a fiókja, akkor meg azt mondhatsz amit csak akarsz!

2011. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Mégis hány évesek vagytok? 10-12? Ez annyira gyerekes.
2011. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

rájöhet ha megkérdezi a gmail-eseket hogy hová is lett a fiókja és közlik vele a te mail címedet.

az enyémet véletlenül törölték mert azt hitték vírusokat küldözgetek, én is írtam nekik...ez a minimum.

amúgy tényleg elég gyerekes dolog, most mivel jobb neked ezek után? lesz másik email címe és kész. nem nagy tragédia. meg simán vissza is állítják neki ha szól.

2011. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!