Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet lelassítani egy...

Hogyan lehet lelassítani egy YouTube-os videót?

Figyelt kérdés
Amit kell letöltök hozzá stb, csak légyszi mondjatok akkor egy progit amivel lelassíthatom! Előre is köszönöm!
2011. szept. 5. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Vannak kisebb direkt csak lassításra való programok, de legtöbben a sony vegas, meg a hasonló programokat használják lassításra.


Újrakódolás nélkül is lehet, ha mkv konténerbe teszed az MkvMergeGUI-val, abban meg lehet adni, hogy mennyi fps-el játsza le.


Az első módszer jobb minőséget ad, a második hamarabb megvan. Amúgy túl jó minőségű úgysem lesz.

2011. szept. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 2xSü ***** válasza:

Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy letöltöm a videót. (Erre számos program, online szolgáltatás létezik.)

Ha lejátszás közbeni lassítást akarsz, akkor keresni kell egy olyan videolejátszót, ami képes erre. Én pl. mplayer alapú lejátszót tudok ajánlani erre: [link]


Ha véglegesen akarod lelassítani, akkor az már kicsit bonyolultabb.

2011. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyan programot szeretnék, ami bőven elég ha csak lassítani tud. Tanulmányozni szeretnék bonyolultabb összetett mozgássorozatokat. A minőség sem olyan fontos. Tudtok ilyet?
2011. szept. 6. 14:23
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


De simán lelassíthatod jobb lejátszókban is, vlc, mplayer.

2011. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De hogy töltöm le? Bocs hülye vagyok
2011. szept. 6. 23:11
 6/10 A kérdező kommentje:
megtennéd, hogy leírod onnantól, hogy a youtube.com -on fent vagyok? köszi :)
2011. szept. 6. 23:13
 7/10 anonim ***** válasza:

A youtube-ról? Sokféleképp le lehet tölteni, talán a legegyszerűbb weboldalon keresztül.

Mondjuk innen:

[link]

Leht, hogy érdemesebb avi-ban letölteni, mert nem biztos, hogy flv-t be lehet adni a lassító programnak.

De ha ennyire nem megy, akkor a programot sem fogod tudni kezelni, főleg ha angolul sem tudsz.

Töltsd le a vlc-t vagy az smplayert, azokkal könnyen le tudod lassítani.

2011. szept. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Angol perfektül megy csak gépekhez vagyok hülye. Tehát melyik progit ajánlod letölteni, aminek bonyolultabb a kezelése és jól lassít?
2011. szept. 7. 12:40
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocs hogy feltartalak de mégis csak jó lenne jó minőségbe nézni mert a vlc lassítás elég rossz minőségű. Mit ajánlasz? :S
2011. szept. 7. 12:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor mentsd le aviban a youtube-ról, legjobb xvid-ben, de divx-ben is jó, a linkkel, amit írtam.

Ja egy xvid kodeket tölts le a gépedre, ha még nem lenne, mert a lassító programnak majd szüksége lesz rá. Bár másban is elmentheted, nem csak xvid-ben.


Aztán nézd meg a SlowMotion-t, a második linknél le lehet tölteni. Ott van hozzá a törő is.

Beállíthatod, hogy hányszorosára lassítod, háromszoros a maximum. Van egy gyorsabb konvertálás meg egy lassabb, jobb minőségű, de én szemre nem sok különbséget véltem felfedezni a kettő között, viszont ha hosszabb a videó, akkor érdemesebb a gyorsabbat választani, mert még azzal is elég lassú. A minőség alaból mindig 75% van, én mindig felvettem 100%-ra és beállítottam, hogy xvid-be mentse, mert ha divx-et adsz be neki, akkor alapból ugynabba akarja menteni is, de nekem meg divx kódolóm nincs. Minek, az xvid is ugyanolyan jó és ingyenes. Szóval ha divix-et adsz be neki, akkor mindig állítsd a kimenetet xvid-re. Ennyi. Megnyomod a gombot és elmenti. Bár elméletileg a kimeneti videó bitrátát is lehet benne állítani, úgy vettem észre, hogy ez nem működik, hiába állítok be akármit, mindig olyanba menti, amekkorába akarja, egy kicsit visszavesz az eredetiből.

Amúgy nem dolgozik rosszul a program, kár, hogy csak háromszorosára lehet vele lassítani.


A MotionPerfect is nagyjából ugyanez, csak az kicsit többet tud, bonyolultabb, ott lehet külön állítani az fps-t is, amire általában nincs is szükség. Amúgy az ezzel készített fájl (azonos beállítások mellett) bájtra megegyező, tehát tökugyanolyan minőségben ment, mint a SlowMotion. Mivel az egyszerűbb egy kicsit, inkább azt ajánlom.

2011. szept. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!