Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook ÜZENŐFAL ELREJTÉSE -...

Facebook ÜZENŐFAL ELREJTÉSE - ÚJ adatvédelem 2011. szeptember - EGYSZERRE hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


hogyan tudom "csak-én láthatom" módba állítani az üzenőfalamat?


nem örökre, csak időlegesen


az EGÉSZ üzenőfal elrejtése MINDENKI elől vagy bizonyos személyek elől?


erről tud valaki valamit az új szabályok szerint?


én sajna nem tudok ezen eligazodnitalán mert nem is szerepel többé ilyen funkció a facen?


2011. szept. 6. 00:50
 1/7 2xSü ***** válasza:
100%

Az hivatkozott új funkció annyit tud, hogy ha a faladra írsz, meg tudod határozni, hogy ki láthassa azt, illetve ez utólag is módosítható. (Lásd: az elküld gomb bal oldalán a lenyíló listát.)


Az egész üzenőfalat nem tudod elrejteni.


Egyrészt válaszd meg jól azokat, akiket ismerősnek jelölsz, illetve akik ismerősnek jelölnek. Másrészt ne tegyél ki semmit az üzenőfaladra, amiért nem vállalnád a felelősséget.

2011. szept. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hmm. köszi


a barátaim láthatták az üzenőfalamat

az ismerőseim nem feltétlenül mindegyik


sokféle ismeretség létezik


ez az új adatvédelmi rendszer kényszerít a kapcsoaltok leszűkítésére, avagy a teljes kitárulkozásra


noha elvileg az új funkcióval - jelesül az egyes posztok esetében történő beállítási lehetőségekkel - éppen azt célozza a facebook, hogy magad dönthess a szelekcióról...


e célnak ellentmondó következményekkel jár az új szabályzat a régebbi posztokra nézvést


semmi probléma, míg valakinek energiája van élete eddigi összes posztját újra átnézni...

2011. szept. 6. 01:10
 3/7 A kérdező kommentje:

"If you want to limit the audience for old posts on your profile you can still do that using "Limit the Audience of Past Posts" on your settings page."


csak tudnám, hogy ez hol van...

2011. szept. 6. 01:36
 4/7 2xSü ***** válasza:
100%

Felső sáv: Profilom > Adatvédelmi beállítások

Ha jól látom annyit csinál, hogy az eddigi bejegyzéseidet úgy állítja be, hogy azokat csak a facebook ismerőseid láthassák. Egy-egy bejegyzés esetén továbbra is megváltoztatható a beállítás.

2011. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én is evvel kínlódok. Végülis rájöttél? Én angol tudásom miatt nem tudok eligazodni, nem tudom hol van ez.
2011. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

fogalmam nincs

azóta se jöttem rá


miközben a többiak vígan állítgatják át az adatlapjukat...


észrevettem, hogy valaki eltüntette az összes hivatkozását. de megtartotta az űltala beírt sorokat.


csak nem ment vissza egészen a kályháig... pfff :)

ha lesz tengernyi időm, én is átállítgatok pár státuszt...


röhej, hogy egyenként lehet csak a visszamenőleges anyagot átállítani

2011. szept. 7. 22:30
 7/7 anonim válasza:
bár régen lett feltéve ez a kérdés, én mégis most leltem rá... a profilod mellett van az adatvédelmi beállítások, ott pedig : Limit the Audience for Past Posts.. én erre kattintottam, nekem az a bajom hogy csak én látom az üzenőfalamat, senki más.. én viszont vissza szeretném állítani, hogy az ismerősök is lássák megint... valaki ebben nem tudna segíteni?? nagyon megköszönném
2012. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!