Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a megjelölést...

Hogyan lehet a megjelölést leszedni egy képről a facebookon az új rendszerben? -_-'

Figyelt kérdés
bejelöltek egy képen, oldalt találtam angolul h leszedés vagy mi volt és most nincs a képeim között ugye lent amiken be vagyok jelölve, szal ott nincs, de levenni nem vette le a nevem :@ régebben meg ott volt a nevem mellett h megjelölés eltávolítása és most már nincs ott akkor h lehet leszedni?
2011. szept. 8. 12:44
 1/3 anonim válasza:

Az új facebook beállításokról erről az oldalról értesülhetsz!


[link]

2011. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi,de itt azt nemírja h hogyan lehet leszedni a megjelölést, csak azt h legyen bekapcsolva az h idegenek ne tudjanak bejelölni...de attól ismerőseim betudnak :D és most még mindig az a baj h nemtom leszedni a nevem ismerősöm képéről
2011. szept. 8. 13:09
 3/3 A kérdező kommentje:
jah nem bocsi, azzal azt kapcsolom be h engedély nélkül ne tüdjanak bejelölni, de ha már bejelöltek akkor h tudom eltávolítani? :D
2011. szept. 8. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!