Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja lehet a torrentemnek?

Mi baja lehet a torrentemnek?

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam egy meghívót, és már letöltöttem 6 filmet, abból 4 már vissza is lett töltve. Miután lejött a film, nem léptem ki, hagytam hogy töltse vissza. Naponta 10 órát biztos, hogy fut a torrent, 18.94 G már feltöltöttem, az arányom mégis még mindig 0 áll. Nem értem, hogy miért nincs arányom. Ki fognak tiltani, ha nem változik. A kérdésem az, hogy mi lehet az oka annak, hogy nincs arányom? Már kicsit idegesít, hogy feleslegesen megy a gép egész nap, mert hiába töltöm vissza a filmeket, ha egyszer úgyis kitiltanak, mivel az arány 0.4 alatt van.
2011. szept. 8. 14:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem free leech van ott, ahol töltesz, így nincs miből arányt számolni.
2011. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nézd meg, mennyi a letöltésed. Utána aztán lehet számolgatni. Ha tényleg free leech van, ahogy korábban írták, akkor nem 0, hanem végtelen az arányod.
2011. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Megnéztem, és tényleg igazad van. Azért remélem véget ér minél előbb, mert már több mint egy hónapja van free leech, most már jó lenne, ha változna az arányom.

Köszi, hogy segítettél.

2011. szept. 8. 14:58
 4/19 A kérdező kommentje:
Arány: 0.000, Feltöltött: 18.94 GB, Letöltött: 0 B
2011. szept. 8. 14:59
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Free torinál (0x) a letöltés nincs számolva de a seedet igen is elszámolja! pontosan arra ad lehetőséget hogy akinek rossz az aránya az ezzel tud javítani! de ha parázol küldj sms-t és kapsz érte pár Gb feltöltést! ezzel is javítva az esélyedet hogy ne rúgjanak ki.

Ill a trekkernél a kliensben nézd meg hogy a dht aktív-e? ha igen tedd inaktívvá! ha a staffnak elküldöd a kliensed képét amin jól látszik hogy nem hiába szenvedtél akkor megértőek lesznek! az csak úgy nem veszhetett el! vki vitte tehát el kellett számolnia a trekkernek! kivéve pl. ha a torit időközbe törölték és a kapcsolat fenn állt a fel és letöltők közt.

2011. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne siettesd a free leech végét, addig örülj, amíg "ingyen" tudsz letölteni :)
2011. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát igen, de sokra nem megyek vele, ha az arányom 0 marad.

Köszi a válaszokat.

2011. szept. 8. 18:55
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De nem lesz semmi bajod attól, hogy az arányod 0, free leech idején nem raknak ki azért, mert nem bonyolítasz forgalmat, hiszen nem is tudsz...
2011. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De a seedelést azt kétszeresen számolja, így az arányomnak akkor is kellene változnia.
2011. szept. 9. 14:43
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg azon a szinten állsz, hogy fölösleges a torrentezésen gondolkodnod, amíg a második osztályos matek se megy. Csak egy tipp. Ha a letöltésed nulla, akármennyi a feltöltés, arányt nincs miből számolni.
2011. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!