Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pieron féle tesztet honnan...

Pieron féle tesztet honnan tudnám letölteni ingyen? (magán célra)

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 21:01
 1/4 asddaasdda ***** válasza:
100%
A Pieron egy figyelemkoncentrációt és szelektív figyelmet vizsgáló teszt, amely kis négyzeteket tartalmaz egy a4-es oldalon erre gondolsz?
2011. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen erre. De van már ilyen program is úgy tudom .
2011. szept. 10. 00:19
 3/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

[link]

letölthetõ:


Pieron Dos-os változat használati utasítása (Word) (PDF)

Pieron Windows-os változat használati utasítása (Word) (PDF)

Pieron program demó verziója (utolsó módosítás: 2008.09.15.)



elég régi cuccnak tűnik... kutya se törődik vele hogy frissebb legyen...

2011. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

itt egy kis adalék még hozzá a telepítéshez.

[link]

Pieron program demó verziója (utolsó módosítás: 2008.09.15.) rákatt, menti a fájlt. Majd értelemszerűen ahova lementi (ált. C, users, downloads), ott telepíteni kell.

Telepítés után megnyitva a pieron.exe-t kéri a jelszót, ami: 000111. Ezt beírjátok, innentől kezdve kiírja, hogy teljes verzió aktiválása, vagy kulcslemezes indítás. Ezeket felesleges, nekem enélkül is működik. Tehát köv. katt bezár. Bal felső sarokban katt az "Új pieron vizsgálatot kezd"-re. Felugrik egy ablak, rendben gombra katt. Majd pieron személyi adatok jön, az is rendben (én nem töltöttem ki ezt sem). Majd bal felső sarokban a személyi adatok alatt katt az "Egy kis gyakorlás a vizsgálat előtt"-re. Itt a nevében is benne van, hogy gyakorolni lehet a tesztet röviden, majd ha kész a "mindent értek, kezdhetjük" gombra katt. Rákatt a "Vizsgálat" gombra, azon belül pedig a "Vsz. a gép előtt"-re. Élesben mehet a dolog, ha kész vagy egy oldallal, jön a következő, közben vannak zavaró tényezők is, pl el kezd gyorsan sípolni, miközben csinálod, hogy ezzel is megzavarjon.

Kilépés AltF4, majd itt is kéri a jelszót. Bővebb infó a Pieron Windows-os változat használati utasítása (Word) (PDF)-ben van.

De a heken mindez papíron történik, nincs semmi zavarás és 5 perc áll rendelkezésre. Csak egy oldal van összesen. Nekem bőven elég volt az idő, megcsináltam, és majdnem az összes sort át is néztem utána.

És ez mindenkinek szól, aki még hek előtt áll, és fogalma sincs róla, mi ez a teszt: ott el fogják mondani, hogyan kell végrehajtani, de sokan még így sem értik (értették), és ezért nem sikerült nekik. Ezért vagy még most előtte ismerjék meg, nézzék át, vagy akkor nagyon figyeljenek oda, és ha kérdésük van, bátran tegyék fel, mert utána már késő bánkódni.

Sok sikert!

2011. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!