Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon, miért van az hogy...

Facebookon, miért van az hogy ha bejelölök valakit akkor az ő ismerősei is lájkolhatják az én képemet, amin a bejelölés is van? Hogy lehetne beállítani, hogy csak az én közvetlen ismerőseim lájkolhassák?

Figyelt kérdés
Régebben nem így volt. Nekem angolul van a facebook, kérlek ha segíteni szeretnétek, akkor úgy írjátok le, hogy merre fele találom a beállítást.
2011. szept. 8. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor valakivel ismerősjelölés történik, az már aktivál olyan láthatóságokat, amiket egy ismeretlen még nem tekinthet meg. Az adatvédelmi beállításaid az ismerősök ismerőséig engedélyeznek műveleteket, ezért nem csak az látja aki jelölt vagy akit jelölsz, hanem annak ismerősei is.


Az adatvédelmi beállításokat kell szigorúbbra venned, profilom/adatvédelmi beállítások (/egyéni) alatt. Ha csak mindent az ismerősi körre veszel, azzal is már az ismeretleneket ki tudod zárni, de ha egyéniben mindent beállítgatsz akkor azzal még egy kört ki tudsz zárni, vagy akár akár többet is egészen magadig (azaz csak te láthatsz-csinálhatsz dolgokat).


[link]

2011. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Átállítottam magyarra, de ez a rész így is angol. Le tudnád írni pontosabban, hogy mit kell beállítanom? Amúgy nem csak a bejelölt ismerősöm ismerősei, hanem az összes ismerősöm ismerőse tudja lájkolni. Eddig nem így volt, de most nagyon bosszant. Amúgy köszönöm :)
2011. szept. 8. 21:16
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem is értem, mert az album meg eleve úgy van beállítva, hogy csak ! az ismerőseim láthatják.
2011. szept. 8. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!