Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet kijátszani a...

Hogy lehet kijátszani a Windows 7-ben a Live Messenger Családbiztonság programot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a suliban minden gépre beállították (a progival) hogy nem Facebookozhatunk :( :) .Nem tudtok egy jó megoldást?

ui.:általános felhasználoi jogok


2011. szept. 8. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:

És valószínű, hogy még sok minden úgy van beállítva hogy általános felhasználói jogokkal meglehetősen korlátozott a hozzáférésed.

Nem tudsz, pl programokat telepíteni, eltávolítani, a vezérlőpulthoz vagy bizonyos beállításaihoz hozzáférni, meg egy csomó tiltó listás oldalra, közösségi portálra felmenni stb..

Ezekhez mind mind rendszergazdai jogokra van szükség és rendszergazdaként kell bejelentkezni, hogy bármilyen beállítást módosíthass.

Ez azért van, hogy a hülyegyerekek ne cseszhessék szét az oprendszert, ne kelljen minden másnap hívni a rendszergazdát, hogy húzza újra a gépet.

2011. szept. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudtam en is h eleg korlatozott a fiok, eppen ezert irtam oda!de
2011. szept. 9. 07:45
 3/3 linkids ***** válasza:
Barátnőméknél is ezt kell kikerülnöm (hálózati rendszergazdának tanulok, nem lesz nehéz) ha működik az amit kigondoltam majd leírom ide is.. :D
2012. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!