Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám megszüntetni a...

Hogyan tudnám megszüntetni a "wifit"?

Figyelt kérdés

légyszi ne oltsatok be, nem értek a gépekhez...

az otthoni netem viszont fogható, mivel a wifis telómmal én is "érzékelem", és ez így nem oké.


2011. szept. 9. 05:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
konkrétan mi a problémád?
2011. szept. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

WIFIS TELEFONOMMAL, ILLETVE A SZOMSZÉD SZOBÁBÓL A LAKÓTÁRSAM IS BEBÍRJA FOGNI A NETEM "WIFIVEL"!


és ezt akarom megszüntetni.

2011. szept. 9. 06:17
 3/11 anonim ***** válasza:
védd le jelszóval
2011. szept. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

direkt kértem valamit... -.-


nincs routerem, csak modem.

2011. szept. 9. 06:23
 5/11 A kérdező kommentje:

hogy lehet lejelszavazni?

vezérlőpulton keresztül már kerestem ezt a "menüpontot", de nem sikerült megtalálni.

2011. szept. 9. 06:26
 6/11 anonim ***** válasza:

minek kellett ordibálni?


hát ott aztán keresheted...vedd elő a router papírjait, a használatiban le van írva, hogyan kell

2011. szept. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha ennyire nem értesz hozzá, úgymond "béna" vagy, akkor 2 lehetőséged van a célod eléréséhez:


1. megkérsz egy embert személyes fizikai kontaktusban, hogy segítsen rajtad. A távsegítség csak akkor érne valamit, amit itt kaphatnál, ha nem lennél ennyire "töketlen" a dologhoz.


2. ne használd a routert, vegyél olyat, amiben nincs WLAN, és a probléma meg van oldva, minimális tudás és megalázkodás igénybevételével.

2011. szept. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

direkt kértem valamit... -.-


nincs routerem, csak modem."


Na innentől ,meg teljesen érthetetlen a kérdésed,mert ha nincs routered,akkor wifin nem is lehet tőled netet lopni.

2011. szept. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem sincs routerem,de wifim van,úgy hogy wifis modemet kaptam a t-online-tól.Úgyhogy a kérdező is szerintem ilyenre gondolt.be írod a böngésződbe hogy 192.168.1.1 és a jelszó meg a felh.név az amit mondtál a szerelőnek amikor telepítette a modemet de ha már elfelejtetted akkor rajta van a modem műszaki papírján. Nekem ilyen modemem van: [link] ,de ha neked nem akkor nem tudom hogy kell belépni a kezelő felületbe
2011. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az enyémnek nincsen antennája. :O
2011. szept. 9. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!