Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan töröljem a gépemről a...

Hogyan töröljem a gépemről a Mozillát, majd töltsem le újra? (többi lent)

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy szeretnék megszabadulni a netes múltamtól, meg a honlapszerkesztéstől, és most szeretném letörölni a mozillát a gépről, de utána újra letölteni. ^^ Hogy lehet, ezt véghez vinni? Segítsetek légyszíves!
2011. szept. 10. 12:40
 1/5 anonim válasza:
100%
Előbb töltsd le újra, majd azután töröld, minden beállítással együtt. Akkor telepítsd. Vagy nincsen másik böngésződ?
2011. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Startmenű/Minden program/Mozilla Firefox Uninstall.

Illetve mert mindenhová beírja magát, Vezérlőpult/Programok hozzáférhetősége és alapértelmezései. Innen töröld.

Ha meg van osztva a géped, a Rendszergazdai fiókból tudod ezt megtenni. Aztán töltsd le ezt:

[link]

Beállítások és Nézet/Eszköztárak nagyon fontosak, te döntöd el, mit tudjon a Firefox.

2011. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nincs olyanom a Start Menüben, hogy Mozilla Firefox Uninstall. Egyébként a gépem angol nyelvű, nem tudnátok nekem úgy segíteni?
2011. szept. 10. 12:58
 4/5 anonim válasza:
100%
Első vagyok. CCleaner programot ismered? Ha nincs fent a gépeden, töltsd le.
2011. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Majd, ha telepítetted, odamész, hogy alkalmazások, kiválasztod a törlendő programot, és letörlöd. Megkérdezi majd, hogy a beállításokat is törölje-e? Igent nyomsz rá. De előtte tölts le egy másik böngészőt, hogy újra fel tudd tenni a Mozillát.
2011. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!