Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Samsung s5230. omon csináltam...

Samsung s5230. omon csináltam szoftverfrissitést és azt irta ki hogy flash errőr és most sehogy nem tudom bekapcsolni még a download jelet se tudom kihozni be lőle:////:' (?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán nem kelet voln frisiteni (nem lesz job töle)

ha van rá garancia talán megcsinálják de gondolom nem ingyen mert hivatalosan nem frisitheto

2011. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs már rá garancia még drágában fogják megcsinálni gondolj ara mintha megvenéd megint:S de ha bekapcsolod be se kapcsol

sotetben nem világit a kép feketén?

vagyvsemit se ir ki?

2011. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
semmit nem csinál :/ nyomhatom a gombot bármit csinálhatok semmi :( és még a hozzá szolásom annyi hogy de jobb tőle a telefon :)
2011. szept. 10. 14:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy jártam. Bevittem szervízbe és azt mondták hogy kb. a telefon ára annyiba kerül. Szóval vettem egy vadi új telefont és soha többet nem frissítgetek. :)
2011. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

basszus :( hát mind1 van acem is csak eza telo megvan 1 éve aztán eléggé megszerettem és most sajnálom h ekkora hülye voltam :SS

majd ismerősőmet megkérdem ő telefonos hátha ingyen megcsinálja :)

2011. szept. 10. 14:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Jobb töle?:D

mért most jobb?:)

komolyan nemtudom mit akarsz arol irok s5230 és elégedet vagyok vele

régi de jó

ha jobat akarok majd veszem samsung tabot:)

komolyan leirnád nmi lesz bene job ha sikeres a frisités?

2011. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha lesz tabom lehet én is hazavágom ezt:p

á jó ez tartaléknak

kb mikor kijõt 1.5-2 éves

és azóta napi 8 órát nyuzom ugymond ës birja

csak birja is:$ még sokáig

2011. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ugy nagyon sokminden nem változik csak ugye t-mobilos és a menü teljesen más az interneten is több mindent megtud jeleníteni most mondok pl hirdetést facebookon pl a szivet nem egy kockát mint a bordóban érted :)? és nekem net miatt lett vna fontos
2011. szept. 10. 14:34
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon jó kis telefon annyiszor leejtettem és semmi baja nincs más ilyen telefon már rommá ment volna de ez még birja (birta :/) de megoldom hátha sikerül ha ingyen megcsinálják akkor örülni fogok deha nem akkor hagyom :/ frissitést SOHA TÖBBET NEM FOGOK
2011. szept. 10. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!