Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vatera eladás? (Kérdésed túl...

Vatera eladás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szeretnék eladni a vaterán, de nem értek pár dolgot, a termék feltöltés árát a végén kell kifizetni vagy rögtön amikor felteszem? mert először 100 Ft-ot be kell fizetni, viszont akkor nem tudok rögtön többet rátenni. És ha eladtam akkor arra a számla számra kell befizetnem a jutalékukat?
2011. szept. 10. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Feltöltesz amit akarsz, és ha nem megy el, akkor kapsz egy számlát, amin szerepel a feltöltési díj és az ott közölt számlaszámra kell fizetni.
2011. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha eladtad, akkor a jutalékot kell a közölt számlaszámra fizetni, akkor nincs feltöltési díj.

Erről a Vatera kiállít egy számlát.

2011. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, és ha kiemelem meg bekeretezem akkor azt sem kell kifizetnem ha eladtam?
2011. szept. 10. 21:07
 4/4 anonim válasza:
Dede, ki kell fizetned a kiemelést, akkor is, ha fél óra múlva elkel. Ha meg nem kel el, akkor a kiemelésekkel együtt automatikusan újraregisztrálja (ha beállítottad), ezekért is fizetni kell, plusz újra a feltöltési díjat. Ha meg végre elkelt, akkor erre még rá jön a jutalék is.
2012. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!