Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Barátnőm esküvőjét szerkesztet...

Barátnőm esküvőjét szerkesztettem Moovi mekerrel, mikor kész voltam a szerkesztéssel, kitöröltem a gépemről a videókat gondoltam az idősoron már meglesz?

Figyelt kérdés
Törlés után nem játszotta le a már megszerkesztett filmet csak piros x-eket mutatott. Mit csináltam rosszúl? Mit tegyek most?
2011. szept. 10. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A videó akkor van kész, ha el van mentve. Addig a szerkesztési folyamat azokat a forrásfájlokat használja, amiket betallózol. Ha törlöd a forrást, nincs honnan felhasználni a fájlokat, ezért egy üres (x) jelzést kap a korábban még meglévő rész.

Vagy másold vissza a fájlokat, vagy kezdd elölről a projektet.

2011. szept. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
remélem még megvannak a vidik mert ha örökre elveszett akkor csak adatmentő cég tudja visszahozni. menteni kellett volna a videót...
2011. szept. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a projekt el volt mentve,de hogy ne foglaljon helyet ezért a forrásokat kitöröltem,próbáltam visszahozni DeskDigger progival,de nem sikerült:( Valami ötlet még esetleg...:(
2011. szept. 10. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
GetDataBack,FinalData
2011. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A projekt a forrás nélkül nem használható. A rögzítőeszközről gondolom nem törölték az anyagot, és onnan ismét át lehet másolni a gépre, felhasználni. Vagy valahol vannak biztonsági másolatok, vagy ha nem te rögzítetted a felvételt akkor el tudod kérni. Ha egyik út sem működik, az már húzós dolog, a törölt adatok visszaállításának esélye annál kisebb, minél tovább lett az adott merevlemez használva (felülírják az adatot).
2011. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!