Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek? Mi a probléma?...

Mit tegyek? Mi a probléma? Vírusom van?

Figyelt kérdés
Amikor az interneten egy videót nézek, (legyen az Youtube, vagy más oldal videó lejátszója) akkor a gépem néha hirrtelen lefagy. Nem mindig de kb. 3 percenként.Ilyenkor vagy azt csinálja hogy a képernyő lefagy, és alatta nagyon lassan, már-már gépiesen megy alatta a videó hangja. A másik eset pedig az, hogy eggyáltalán nem is szól még a hangja se.A két esett között az a hasonlóság, hogy mind a két esetben lefagy az egész képernyő.Ilyenkor megnyomom a ctrl alt deletet és ilyenkor kb. 30 msodperc alatt összeáll. Ez már nagyon régóta így van, azóta már rengetegszer ki-be kapcsoltam a gépem. Mit tegyek? Vírusom van? Újra kell telepíteni a gépem? Mi lehet a problémája a gépemnek? (egy kis netbookom van.) a választ előre is köszi!
2011. szept. 11. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem virus okozza, valószínüleg videókártya hiba lehet.. De ha teheted előtte rakd újra a windowsot hátha segít, bár nem hiszem
2011. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tom, lehet, hogy nem megfelelő a videókártya, bár ezt nem hiszem, azért egy youtube videót biztos elbír. én inkább szoftverhibára gyanakszom. Nem megfelelők a flash player lejátszók szerintem, vagy a bővítmények, kiegészítők, amik a böngésződbe telepítve vannak. Vagy még lehet kodek hiba, bár az inkább a sima, rendes videókra vonatkozik, nem a netesekre.
2011. okt. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!