Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A böngészőm lefagy. FF, IE és...

Yolee86 kérdése:

A böngészőm lefagy. FF, IE és a Chrome is azonnal meghal ha a sportingbet című oldalt akarom megnyitni. Ha más oldalakat használok akkor tudok netezni egy ideig, de előbb vagy utóbb fagyás a vége. Valaki tud rá megoldást?

Figyelt kérdés
Be tudom zárni a programokat, de a feledatkezelőből nem tűnnek el, nem lehet leállítani őket. Gép újraindítása segít csak (ami nagyon lassú a folyamatosan futó progi miatt), de utána kezdődik az egész elölről. Böngészők újratelepítése nem segít.XP SP2-t használok, bővítmények mind a legfrissebbek és régebbi verzióknál is jelentkezik a dolog. A hiba a semmiből jött, nem telepítettem semmit a gépre. AVAST-ot és IObit malware fightert használok, szerintem nem vírus. Más hiba nincs a géppel, de video driver frissítéssel is próbálkoztam(hiába). Ha tud valaki segítsen legyen szíves!!!
2011. szept. 11. 12:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!