Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol kell YouTube-on megerősíte...

Hol kell YouTube-on megerősíteni az e-mail címet?

Figyelt kérdés

Ha szavazni vagy commentelni akarok, nem tudok, mert mindig ezt írja ki: "Please confirm your email address before rating."

Hol tudom ezt megcsinálni hogy tudjak megint szavazni&kommentelni?


2011. szept. 12. 14:22
 1/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

gondolom regisztráltál a youtube oldalra. akkor kaptál egy emailt. abban az emailben van egy ellenőrző/megerősítő link

arra kellene klikkelned. de általában a regisztráció után 24 óra áll rendelkezésre a megerősítő linkre klikkelni.

2011. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem most regisztráltam, 4 éve van fiókom, eddig nem volt semmi baj, de egy ideje ezt írja ki és nem tudok se kommentelni, se szavazni.

(a másik problémám, hogy betöltöttem a 18-at és még mindig 17-nek ír, így ugye nem tudok minden videót megnézni, nem tudom hogy ennek van-e bármi köze a másik problémámhoz...)

2011. szept. 14. 22:01
 3/4 anonim válasza:
nekem is a kérdésben lévő problémám van... :S
2011. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben nekem sikerült valahogyan megoldani. Az e-mail beállításoknál átállítottam a Google-címemet a rendes e-mail címemre, és másnap már tudtam szavazni. A koromat viszont még mindig nem állította át, avval nem tudok mit kezdeni.
2011. szept. 25. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!