Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet ez ellen tenni valamit?

Lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés

Van most a telenornál ez a régi internet flexim (!!!NEM!!! Hipernet)

És a letöltési sebességem HSPA-nál 0.3 kbps

a feltöltési sbesség meg kb 200X lasabb

Röviden annyi hogy ez az állapot hónapok óta így van

Hónapokkal ezelött írtam a sajto@telenor.hu -ra egy email-t, leírtam szó szerint hogy mi a gond, 3 hétre rá (ijen lassúak a szemét telenor)

felhívtak, blablablbalaa. vita

letettem a telefont

hívnak megint

kikapcsolom a telefont!

1 órára rá írok még egy emailt (mert tudom hogy igazam van)

Hogy csináljanak valamit a nettel mert én ne vagyok hajlandó havi 5400 Ft-ot fizetni szinte a SEMMIÉRT!!!!

Erre írják, -legnagyobb meglepetésre már este kaptam választ- hogy ha én nem vagyok elégedett a szolgáltatással, nyugottan lehet hatósághoz fordulni, és a hűségnyilatkozatot fel mondani!

ez volt 2 hete!

2 hete még mindig ijen a net, semmi változás!

Most mit tegyek, valóban forduljak hatósághoz?

Ha igen, ugyis a szemét telenor nyeri meg a pert, ő egy multinacionális cég, én megy csak egy ember vagyok! és csak úgy nem mehetek át másik szolgáltatóhoz, ahhoz fel kell mondani a hűségnyilatkozatot, amit talán, ha meg is nyeri a pert a Telenor, a szerződést felbontja, de én azért nem akarok várni hónapokat-éveket- ki tudja, és nekem nincsen kedvem ennyit várni.

Mit tegyek? egyszerűen ne fizessem a netet? azt majd ki kpacsolják?

De a szerződés akkor is fent marad, nem tudok másik szolgáltatóhoz át menni, vagy ha egyszerüen nem adom fel a kapot csekket a netre, akkor automatikusan felbontódik a szerződés? vagy mi?

köszi a válaszokat!


2011. szept. 12. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mond le hogy szerinted nem kapod meg azt a szolgáltatást. igy nem kérhetik a kötbért ami vissza van a hüségidőből. Aztán fogd az 5400 forintod és keress egy jobb szolgáltatót. digi, upc csak 2000-2500 ft. diginél 100Mb/s upcnél a 25 Mb/s 2500ft szal szerintem gondold át. mobilnetre meg ne is gondolj mert fos. ja és szerintem biroságot is hagyd ki esetleg a fogyaszto védökhöz mehetnél hogy nem biztositják azt a sebességet amit igértek.
2011. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Túllépted az adat-kvótát, (azaz túl sokat töltöttél) ezután lekorlátozzá ka sebességed, hogy éppenhogycsak menjen.


Amúgy nem a sajtó osztályra kellett volna írnod- és nem kellett volna bunkóskodnod, mert csak megszívod.

2011. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez korlátlan net, és 10-20 megabájt adatforgalmat nyugottan lehet töltögetni, ennél nem nagyon megyek feljebb, a "korlátlan" az a böngészésre van, annyit böngészhetsz, amennyit csak akarsz, és annyit tölthetsz le amennyi csak akarsz, de egyszerre nem, vagyis nem tölthetsz le nagy fájlokat, de kicsiket bármennyit... elvileg...
2011. szept. 12. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!