Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC fiber power 25 vélemények,...

UPC fiber power 25 vélemények, tapasztalat, tényleg tartják a 8mb/sec sebességet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 21:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 25 / 1,5MBit-es UPC-m van (3,125MByte letöltés és 192KByte feltöltés másodpercenként). nCore-ról szoktam torrentet tölteni, arról simán jön cucc 3MBbyte/sec-el. Sajnos el kellett költöznöm, pedig az előző lakhelyemen DigiKábel volt 80/25-ös sávszéllel. Ott 3MByte/sec volt a feltöltés és 10MByte/sec a letöltés (szintén nCore-ról). Mindez 4.500Ft/hóért. FUCK UPC
2011. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. szept. 15. 21:13
 13/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudod mit kérdeztél, ezért a válaszolók teljesen más válaszokat adtak mint amit vártál, holott aztán beszúrtad, hogy "mi a menet", de nem nagyon figyeltek Rád! Ha szervert bérelsz és onnan töltöd le a torrentként feltett filmeket, akkor nem az a lényeg, hogy Neked mekkora a sávszélesség-sebesség, hanem a szerverközponté a fontos! Nekem 10 megás a netem, viszont ahol a szervert bérlem, ott 25/5 a sávszélessége, ebből adódik, hogy csak 5 megával tudok letölteni (akkor is megéri, mert a szerver seedel), mivel a szervernek a feltöltési sebességét kell nézni, annyival tudja nekem az adatokat továbbítani. Tehát ha Neked mondjuk 10megás a neted, a szerver viszont 80/25 (ezek lesznek az elfogadottak rövid időn belül), akkor a teljes sebesség garantált, nincs ezek után szükség a számolgatásra, meg azt taglalni, hogy a 8megabit/sec, az nem ugyanaz mint a 8megabyte/sec...:) Természetesen nem ugyanaz, de itt nem erről van szó..
2011. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bocs!! Én is lőttem egy öngólt most! Tisztázzuk csak, milyen szerverről beszélünk? Torrent szerver (pl Beload), vagy seedszerver? Mert a kettő nagyon nem ugyanaz!!
2011. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ncore szerverre értettem, mert akkor bizonyos estekben max sebességel jön a film nem?
2011. szept. 17. 13:04
 16/16 anonim ***** válasza:
nincs szerver, ott a többi ember tölti fel szeletenként az adatokat.
2011. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!