Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A magyar torrentoldalak...

A magyar torrentoldalak felveszik a versenyt az elitebb külföldi trackerekkel?

Figyelt kérdés

[link]

Egy másik kérdésnél találtam ezt a linket, és hihetetlennek tartom, hogy nCore-ra pl 3/10-ként értékelik a bejutás nehézségét, és vannak 8/10, 9/10-es külföldi trackerek.. Miben jobbak ezek a hazaiaknál?


2011. szept. 14. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem veszik fel.

0day kategóriában viszonylag jók a magyar trackerek is (bH, nCore), de minden másban (filmekre/sorozatokra/zenére stb. specializálódott trackerek) a nyomukba se érnek a jobb külföldieknek.

2011. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk százszor több cucc van rajtuk. Az nc egy rétegtracker, csomó dolog ki sem kerül pl. azért, mert idegen nyelvű, persze a magyar még angolul sem tud. Meg aztán a szabályzat sem ilyen könnyed, ha hülye vagy kiraknak mint macskát szarni, a leech only usereket nem tűrik meg egyáltalán, nc-n meg seedelés nélkül is nyugodtan el lehet éldegélni.
2011. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát egy angolul tökéletesen nem tudó embernek biztos jobb az ncore mint akármelyik más nemzetközi legelitebb torrentoldal, a magyar tartalom miatt ugye.

Ncore-on am ténylég még úgyis megélsz ha nem töltesz fel még 50kb/s-el sem ugyanis a torrentek legnagyobb része free, még is működik a rendszer, én teljesen meg vagyok elégedve vele.

2011. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!