Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen lassú a YouTube?

Miért ilyen lassú a YouTube?

Figyelt kérdés

Miért ilyen lassan tölti a videókat a YouTube? Régebben 720p-n és 1080p-n is nagyon jól ment, most meg ha 360p-re állítom, akkor is gyakran megáll a videót tölteni.

A gépen Windows 7 és 4GB van, az internet meg UPC Fiber Power 50.

Tud valaki valamilyen megoldást? Előre is köszi.


2011. szept. 17. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom, nekem alapból a upc szar. Lecsíptek belőle 10mbitet.
2011. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nekem eddig jó volt a YouTube, csak mostanában 'romlott el'
2011. szept. 17. 13:31
 3/8 anonim válasza:

Hmm, én is ugyanígy ezekkel a problémákkal küzdök, már én is raktam fel ezt a kérdést, de nem kaptam megfelelő választ még.

Eddig nekem is gyorsan töltötte be a vidiket, de most előfordul az is, hogy megáll a zene, mert annyira lassan tölti. :\

Egy ideig rossz volt, aztán megjavult, de most meg újra lassú, egyszerűen nem értem, pedig még a netem se lassú.

2011. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A videókat külföldi szerverről tölti be. Előfodulhat hogy nem magyarországon van a hiba, hanem az aorta(upc) gerinchálózatán valahol.
2011. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] használd ezt Ez nálam gyorsabb sokkal (Weblapom)
2011. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox-szal nálam se jó, lassú és akadozik, de Google Chrome-mal jó. Vodás mobilnetem van.
2011. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előbb lejátszottam egy számot a Youtube-ról a Google Chrome-mal. Windows XP Professional SP3, 1,66 GB, de Intel két magú procival, mert ez "munkagép" (saját). A netem Vodafone Easy Internet Nonstop, hotspottal, HSDPA. Kész, ragyogóan működik, nem szakadozik, nem áll le, pillanatok alatt betölti. 6000 fix pénz havonta.

Lehet, hogy nem a neted rossz, hanem le kellene cserélni az Adobe Flash Playereket (IE-hez más kell, Firefox-hoz megint más (NON-IE) a gépeden.

2011. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

most talán egy picit gyorsabb

(mindenki kapott zöldet)

ja és köszi a linket :) jó az oldalad

2011. szept. 20. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!